wtorek, 30 września 2014

Wiadomości - Warzone

Heyka
Trzeba przerwać trochę passe Bolt Action. Więc dla rozgrzania - garść info, które mogą Was zainteresować w temacie Warzone.Po pierwsze: wydali nową wersję "Heroes of the Solar System"
heroes_of_the_solar_system.pdf
Szybkie przeglądnięcie - dodali kilka nowych umiejętności dla naszych warlordów, umiejętności specyficzne dla danej korporacji oraz kilka nowości w sekcji Bohaterowie/Oddziały na końcu książki. Przeglądnijcie sobie sami pod kątem waszych korporacji bo akurat Capitol strasznie po macoszemu potraktowali... chociaż z drugiej strony Iron Lady to jedna z niewielu pozycji, która doczekała się figurki :-)Po drugie: pojawił się w sieci (podobno jako pierwszy) zestaw poprawionych kart do Bractwa.
Karty do Bractwa
Są wszystkie karty, które do tej pory wydali, i podobno poprawili wszystkie usterki. Czekamy na podobne wydania do pozostałych nacjii.
Znalazłem w sieci jeszcze zapytanie od Prodos Games do graczy w sprawie kart. Przytoczę je poniżej:
 "OK guys, we need some feedback from you regarding the new approach with WZR advanced game we want to take: 1st of all, the cards size will be changed to more standard one, also the strategy/tactical/gear cards won't be available any more with Squads/Starter boxes (apart of resource cards and stats ones) but sold separately (FULL faction DECK or a Full number of cards for a SQUAD available to create the deck- so no need to buy extra sets of squads or starters to have what you need to play Advanced game in full !). Also, by doing so we will have an opportunity to create in the future small mini decks for squads (like only CC, Ranged AVV or Movement mini cards deck for each squad) or campaign decks for all factions like "Mars" or "Venus" etc. At this moment it is impossible due to manufacturing capacity reasons however, once the cards are out from the starters/squads we can really focus on improving the advanced game. So, I would like to know what you think about this approach. EDIT: also the PDF with new cards will be available to download from our website."
 Niby to wyciągane dodatkowej kasy "-" ale z drugiej strony wymiar pasujący do koszulek i możliwość kupowania kart bez kupowania modeli to na pewno duży "+"  ja to kupuję... A co wy myślicie o takim podejściu?
 Po trzecie: (jakby bractwu było mało) :-) kolejnym pojazdem jaki się pojawi będzie Ikarus do bractwa. Poniżej zdjęcia.A na koniec, w sumie starszy news, ale niektórzy z Was mogą nie być na bieżąco. Więc garść nowych modeli, które się ostatnio pojawiły:

Czarna Wdowa - Legion Ciemności

Free Marines - Capitol

Guardiani Oblati - Bractwo

NCO Sergant Benjamin Taylor - Imperial

Nepharite of Algeroth - Znowu Legion :-)

I tyle "newsów" starszych i nowszych.
Papatki.

2 komentarze:

  1. mi się podoba możliwość kupowania kart, rozwiązuje wiele problemów i wszelkie poprawki czy kwestie balansu łatwiej będzie załatwić jak i fakt, że latwiej będzie skompletować pełną talie wg potrzeb. Do mishimy w koncu jednostka na która wszyscy czekali(ja w sumie nie tak bardzo) ninja;) no i zaraz ma wyjść model Shiryo-X

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak dla mnie temat z kartami jest super rozwiazaniem - obecnie czlowiek nie kupjac startera byl w dupie z kartami takze duzy plus

    OdpowiedzUsuń