sobota, 6 września 2014

Jungle Boogie - (Kool And The Gang)

Siemka!
Witam Was kochani w ten sobotni wieczór. Postanowiłem uraczyć Was nowymi zdjęciami z wczorajszego pola bitwy jakim stał się mój duży pokój. Młody siedzi w przedszkolu, więc mogę rozłożyć się w całym pokoju :-) na szczęście póki co obyło się bez poważniejszych zniszczeń w infrastrukturze domowej i na powrót żonki wszystko jest posprzątane! Dzisiaj co prawda musiałem się ograniczać bo Marcinek postanowił mi pomagać - skończyło się po wylaniu rozcieńczonego kleju PVA na parkiet... ale udało się wszystko uratować. A zresztą dywan po 3 latach z Marcinkiem jest i tak do wymiany więc nie mam skrupułów :-)

Twórczy Chaos!

No i efekty:
Na początek work in progres - trzy dodatkowe "klocki" terenu. 
Następne będą już bez wzgórz i górek, myślę o jakimś strumieniu lub bagnie. W mojej głowie powstała wizja pojedynczej centralnej płyty 2'x2' otoczonej przez 12 bloczków 1'x1'. W centrum można by pomyśleć o jakimś obozie. Np. coś takiego:
 


Ale to wizja przyszłości :-) A poniżej coś prawie gotowego. Zostało podmalować maskowanie kleju przy roślinkach i poczekać, aż wyschnie klej pod "trawką".
 


A zakończenie - humorystyczne! Żonka z Marcinkiem stwierdzili że jak Jungla to muszą być zwierzątka i powstało to:Dobra misie pysie na razie tyle. Czekam na komenty ja się wam podoba. No i na zdjęcia od Majkiego z pierwszego starcia z Legionem Ciemności!!! Może uda się sklecić jakiś raporcik.
A jutro coś z zupełnie innej beczki. Ale to niespodzianka. :-)
Na razie!

7 komentarzy:

 1. Podoba mi się :). Zdolności manualno-twórcze TATKA :D

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.modiphius.com/mutant-chronicles-miniatures.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Super widziałem to na żywca i naprawdę robi wrażenie. Także moi mili wyciągać portfele i wysupływać złotówki bo Kusy odwala kawał niezłej roboty

  OdpowiedzUsuń
 4. KIEDY GRAMY MICHAŁ??

  JUBY

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietnie Ci wyszły.
  Na czym robiłeś podstawę? Sklejka czy styrodur?
  Przepraszam ze bez polskich znaków, ale klawiatura jest japońska i pisanie na tym to jakaś cholerna masakra. xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Dykta Werciu po prostu dykta :) na to warstwa styroduru pod wzniesienia, kora z topoli na skałki, na to warstwa masy szpachlowej, na to rozpylony klej wikol posypany piaskiem. A potem tylko pomalować i na ciepłym kleju przykleić roślinki.... z tym że na "klocek" 2'x2' trzeba będzie używać 6mm dykty bo 3mm jest na styk ze sztywnością na 1'x1' jest idealnie.

  OdpowiedzUsuń