sobota, 29 listopada 2014

Nowości na Grudzień od Prodos Games do WARZONA

Heyka

Szybki pościk przed wyjściem na zajęcia. W sieci pojawiło się kilka nowości do Warzona.

Na początek wyglądany przez Imperialnych graczy, bardzo użyteczny upgrade dla Hurrican-a. Mam mieszane uczucia co do tego modelu... Worki z piachem? Really? Czyli w warunkach polowych można zdemontować tą wielką radioaktywną bańkę, żeby... no właśnie.. worki z piaskiem?!?  REALLY??? To wszystko na co stać inżynierów z Imperialu? :-)


 Dwa następne modele należą do Mishimy. I dobrze bo należało im się trochę nowości. Wydaje mi się że ta frakcja była ostatnio trochę zaniedbywana. Co do pierwszego modelu to wygląda bardzo fajnie... jednak te dwie pary łapek do mnie nie przemawiają. Nie bardzo widzę jak coś takiego miałoby działać w warunkach bojowych. Jeszcze to krzyżowe ułożenie włóczni. Ale to tylko moje subiektywne odczucia, i pewnie gracze Mishimy się ze mną nie zgodzą. :-) 


Drugi model też do mnie nie przemówił. Może to wina zdjęcia na wprost, ale wygląda tak... pospolicie. Jak wyżej - nie moje klimaty mogę się nie znać, piszę o moim subiektywnym odbiorze.


I ostatnie modele na grudzień. Nacsa Razides. No tu nie mam się do czego czepiać. Wyglądają naprawdę dobrze. Kropka. :-) Nie mam nic więcej do dodania w ich temacie.


Dobra. Szybki pościk dla utrzymania bloga przy życiu odbębniony. Do zobaczenia w bliżej nie określonej przyszłości.

Pozdrawiam.

3 komentarze:

 1. Donrze donrze Nasca Razidas kolejna pozycja ktorej mi brakowało. Po takich nowosciach wydawniczych przydalyby sie jeszcze kodeksy do armii tak aby to wszystko bylo w jednym miejscu

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie ze coś wyszło ale ja jakoś straciłem chwilowo zainteresowanie zakupami, warzona przegrał z x-wing. Zobaczymy jeszcze jak potoczy sie w poniedzialek bolt bo troszke za bardzo sie rozdrobnilem, 4 systemy w rozbudowie to trochę za dużo.
  wiadomo moze coś o nowych zasadach?

  OdpowiedzUsuń
 3. A tak w ogóle to o co chodzi z nowymi podstawkami do wh40K?

  OdpowiedzUsuń