niedziela, 2 listopada 2014

Chcieć to móc!!!

Heyka!


Rozpoczynając tematy poświęcone stajni GW chciałbym napisać o jednym bardzo ciekawym przedsięwzięciu. Ostatnio troszeczkę przypadkiem trafiłem na ten projekt, który nie jest wcale nowy bo w sieci krąży już od 2011r... Ale od początku. O co chodzi? Jest pan o imieniu Erasmus Brosdau, który po oglądnięciu jedynego dotychczas filmu osadzonego w świecie 40k stwierdził, ŻE TAKIEJ KUPY JESZCZE NIE WIDZIAŁ! I że on sam, byłby w stanie zrobić to lepiej! A że pan ten jest niemieckim metalem to słów na wiatr nie rzuca i rozpoczął projekt o wdzięcznej nazwie "THE LORD INQUISITOR". Żeby na starcie zerwać Wam skarpety i żeby pokazać Wam jak bardzo trzeba uważać na niemieckich Metali, poniżej najnowszy z jego filmików:  Tiaa. A na tym nie koniec bo w sieci krążą inne zajawki rozszerzające i ubarwiające trochę bardziej rozmiar projektu! I jeszcze jeden z wcześniejszych filmików.


Wygląda fantastycznie. Prawda? Na dodatek GW nie wiedzieć czemu :-) postanowiła nie ingerować w projekt. Oznacza to iż pan Brosdau żadnego wsparcia nie otrzyma, ale zarazem nikt nie będzie go sądził o naruszenie praw autorskich, pod warunkiem, że projekt pozostanie non profit.  I tu niestety pojawia się problem. Gdyż pracując na własną rękę, nie mogąc uzyskać wsparcia od swoich fanów produkcja skurczyła się z zapowiadanych 90 minut najpierw do 40 a obecnie do 15 minut. trudno się dziwić, biorąc pod uwagę koszty tego typu produkcji. Ale pozostaje moje niezmierne zdziwienie, czemu na boga GW nie łapie takiej okazji, żeby promować swój produkt! Koleś jak widać powyżej wie co robi! Wachowscy gdy tworzyli Matrixa zażądali 80 milionów na budżet. Dostali 10. Za te dziesięć nakręcili tylko scenę początkową - ucieczki Trinity przed agentami i wrócili do wytwórni. Producenci oglądnęli scenę i bez gadania dopłacili 70 milionów zielonych! Czemu GW nie zrobi tego samego? Zresztą pierwszą scenę dostali za darmo!
Ech to jedna z TYCH rzeczy, których nie rozumiem odnośnie polityki GW... :-( Dla zainteresowanych tematem polecam w linku poniżej wywiad z panem Erazmusem.
Wywiad z Erazmusem


Na dzisiaj tyle Pozdrawiam!

3 komentarze:

  1. WOW PSIA MAĆ. WYPAS
    GW TO GŁĄBY.

    JUBY

    OdpowiedzUsuń
  2. Filmik naprawde super. A co do GW to coz moznaby zapytac czemu zabili pewnie nailepszy magazyn o bitewniakach jakim byl WD, czemu wykonczyli ogrom ze swoich systemow bitewnych, dlaczego dzis w czasie odrodzenia sie planszowek nie wypuszczaja niczego tulko sprzedaja licencje firmie Fantasy Flight etc. GW to jedna wielka zagadka jesli chodzi o planowanie polityki firmy (pewnie slyszeli o czyms takim ale nie bardzo wiedza o co chodzi). Mam wrazenie ze oni poprostu plyna sila rozpedu i tyle.

    OdpowiedzUsuń